Junior .NET Developer

Obecnie dla jednego z naszych klientów, globalnej instytucji z sektora bankowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior .NET Developer Miejsce pracy: Łódź Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające doświadczenie zdobyte przy projektach akademickich, w kołach naukowych, stażach lub praktykach i chcących się rozwijać w kierunku .NET Developera.

Opis stanowiska:
- Rozwój i utrzymanie produktu internetowego
- Udział w międzynarodowym, globalnym projekcie internetowym
- Współpraca z lokalnym zespołem developerów

Wymagania:
- Absolwent lub student (w ostatnich latach studiów) kierunków: Informatyka, Matematyka, Statystyka
- Bardzo dobra znajomość MS Visual C#, MS NET 3.5, Visual Studio
- Wiedza w zakresie Web Development
- Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność współpracy z zespołem projektowym

Mile widziana znajomość:
- MS Silverlight, jQuery, Ajax
- platformy SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013

Oferta:
- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
- Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
- Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
- System bonusowy
- Opieka medyczna, możliwość nauki języków

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV w języku angielskim na adres: elzbieta.korzeniowska@pl.experis.com z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: 'Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.'

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami spełniającymi wymagania.

dodane przez Experis