Data ważności ogłoszenia: 2014-04-30 23:00

TECHNIK URUCHAMIANIA PŁYT PCB- Zielonka k. Warszawy

Lokalizacja:

TECHNIK URUCHAMIANIA PŁYT PCB

Agencja Pracy Tymczasowej Partner wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej poszukuje dla swojego klienta, firmy produkcyjnej pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- czytanie schematów elektronicznych

- automatyczne uruchamianie płyt

Oczekujemy:
-dobrej znajomości zagadnień elektronicznych/ elektrycznych
-wykształcenia kierunkowego (studenci – w czasie studiów, technicy, inżynierowie)
-minimum rocznego doświadczenia na w/w stanowisku

-mile widziana obsługa maszyn do montażu SMD
-umiejętności korzystania z dostarczonych schematów
-doświadczenie w produkcji płyt elektroniki
-wymagane uprawnienia SEP- min. 1KV

Oferujemy:
-umowę o pracę
-pracę na stałe
-pracę w renomowanej firmie
-możliwość awansu
-pracę od pon-pt w systemie 1 bądź 2 - zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

dodane przez Partner