Praktykant/ka w dziale rekrutacji Wrocław

Medipe

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznego. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji.  Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu personelu na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Pomagamy w ten sposób pracodawcom uzupełniać braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, pielęgniarek oraz osób do opieki nad osobami starszymi.

Postaw na swój rozwój zawodowy – zgłoś się do nas!

Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

      wsparcie konsultantów przy projektach rekrutacyjnych (m.in. selekcja aplikacji, aktualizacja bazy danych, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami)

      aktywne poszukiwanie kandydatów, budowanie baz oraz prowadzenie wywiadu telefonicznego

      zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

      wsparcie w bieżących pracach oddziału

Wymagania:

      zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR

      umiejętność pracy w zespole

      umiejętność pracy pod presją czasu

      dokładność, sumienność

      bardzo dobra obsługa komputera (MS Office)

      komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Rekrutacji

      6 miesięczną bezpłatną praktykę

      możliwość dalszego rozwoju w ramach Medipe

      możliwość poznania rynku pracy i aktywnego udziału w realizowanych przedsięwzięciach

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@medipe.com

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez ISSP