Data ważności ogłoszenia: 2014-04-13 23:55

C++ Developer

SHARCS jest firmą świadczącą usługi doradztwa biznesowego i technicznego, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu dla klientów działających m.in. na rynkach finansowym, telekomunikacyjnym, elektroniki użytkowej oraz telewizyjnym. Poszukujemy Programisty C++ do biura w Warszawie

SHARCS jest firmą świadczącą usługi doradztwa biznesowego i technicznego, tworzenia oprogramowania oraz outsourcingu dla klientów działających m.in. na rynkach finansowym, telekomunikacyjnym, elektroniki użytkowej oraz telewizyjnym.

C++ DEVELOPER

Opis stanowiska:
Poszukujemy Programisty C++ do biura w Warszawie.

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu w języku C++ oraz praktyczna znajomość zagadnień OOP.
Kandydat powinien wykazywać się odpowiedzialnością, umiejętnością pracy w zespole oraz samodzielnym zarządzaniem czasem, w tym projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań w ściśle określonym harmonogramie. Dodatkowym atutem będzie gotowość do rozwoju i pracy z nowymi technologiami.

  • Bardzo dobra znajomość języka C++
  • Znajomość biblioteki Boost
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w programowaniu na system GNU/Linux
  • Gotowość do rozwoju i pracy z nowymi technologiami

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, jak również możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz elastyczny czas pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres jobs@sharcs.com, w tytule: SN-C, z klauzulą:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę SHARCS sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'

dodane przez SHARCS