Data ważności ogłoszenia: 2014-05-13 23:55

JAVA Developer

SHARCS jest firmą świadczącą usługi doradztwa biznesowego i technicznego, rozwoju oprogramowania oraz outsourcingu dla klientów działających m.in. na rynkach finansowym, telekomunikacyjnym, elektroniki użytkowej oraz telewizyjnym.SHARCS poszukuje osób do pracy na stanowisku Programista JAVA w biurze w Warszawie.

SHARCS jest firmą świadczącą usługi doradztwa biznesowego i technicznego, rozwoju oprogramowania oraz outsourcingu dla klientów działających m.in. na rynkach finansowym, telekomunikacyjnym, elektroniki użytkowej oraz telewizyjnym.

SHARCS poszukuje osób do pracy na stanowisku Programista JAVA w biurze w Warszawie.

JAVA DEVELOPER

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych developer'ów JAVA do rozwoju produktu typu web-service. Współpracując z zespołem biznesowym będziesz definiować architekturę produktu i tworzyć na podstawie specyfikacji wysokiej jakości kod.

Wymagania:

Oczekujemy doświadczenia w tworzeniu web-service'ów w technologii JAVA, Spring oraz SQL. Wymagamy znajomości HTML i XML, a także umiejętności konfiguracji serwerów Apache oraz Tomcat. Dodatkowym atutem będzie znajomość CSS i JavaScript.

  • Praktyczna znajomość technologii JAVA, Spring, Hibernate.
  • Praktyczna znajomość technologii SQL oraz relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie z serwerami Apache, Tomcat.
  • Znajomość HTML i XML.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość CSS i JavaScript.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, jak również możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie nad interesującym projektem oraz elastyczny czas pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres jobs@sharcs.com, w tytule: SN-J, z klauzulą:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę SHARCS Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'

dodane przez SHARCS