Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń z językiem niemieckim

Do naszego oddziału regionalnego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

• Tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach pracy
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Koordynacja szkoleń
• Utrzymywanie stałego kontaktu z trenerami
• Czynności administracyjno-biurowe

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Samodzielność
• Zorientowanie na cel
• Wysokie zdolności komunikacyjne
• Umiejętność obsługi programu MS Office

Oferujemy:

• Samodzielność w zakresie realizowanych zadań
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
• Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: agaraj@interia.pl w treści maila wpisując nazwę stanowiska oraz miejsce pracy.

dodane przez rekrutacja1