Data ważności ogłoszenia: 2014-04-30 23:55

Programista front-end

Strona www: ardeo.pl/front-end
Lokalizacja:

Poszukujemy zarówno osoby do tworzenia front-endu i usprawniania usability aplikacji pisanych na zlecenie klientów, jak i do własnego projektu o charakterze start-up'u.

Zadania i obowiązki na stanowisku:
  • Opracowywanie całościowego projektu User Experience dla produktu.
  • Ulepszanie UX i UI aplikacji na podstawie makiet, w konsultacji z liderem projektu, klientem i grafikiem.
  • Projektowanie i wdrażanie interfejsów użytkownika dla aplikacji mobilnych i stron web.
  • Cięcie grafik dla layoutów.
  • Opiniowanie istniejących produktów i wprowadzanie ulepszeń.
  • Współpraca z innymi zespołami we wdrożeniach stworzonych projektów.
  • Dbanie o spójny wygląd interfejsu pod różnymi przeglądarkami.
  • Zapoznawanie się na bieżąco z nowymi technologiami front-end.
Wymagania:
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (mile widziana wysoka sprawność w użyciu).
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
  • Sprawne, estetyczne, zgodne z dobrymi praktykami cięcie grafik do layoutów.
  • Dobra teoretyczna znajomości tematu UX i UI design.
  • Doświadczenia w pracy nad produktami mobile i web w dziedzinie UI i UX.
  • Znajomość narzędzi wspierających proces projektowania aplikacji.
  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych w dziedzinie projektowania web i mobile.
  • Znajomość co najmniej jednego systemu CMS: instalacji, konfiguracji, obsługi, ew. modyfikacji.
  • Podstawowa znajomość PHP.
  • Komunikatywność, otwartość na potencjalny bezpośredni kontakt z klientem celem doprecyzowywania specyfikacji i nanoszenia poprawek.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Przejawianie własnej inicjatywy, śmiałość zgłaszania swoich pomysłów i propozycji poprawek.
  • Nastawienie na długotrwałą współpracę.
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii.
  • Zdolność do szybkiej nauki.
  • Umiejętność przeprowadzania testów usability i narzędzi do tego służących.
Mile widziane:
  • Student lub świeży absolwent.
  • Twórca dużej ilości własnych projektów i programów etc., najlepiej stworzonych z własnej inicjatywy, a nie na zamówienie.
  • Znajomość metodyki design thinking.
  • Znajomość LESS.
Co oferujemy?
  • Pracę w firmie o przyjaznej atmosferze i partnerskich relacjach, stawiającej na budowanie zespołu oraz jego integrację.
  • Elastyczny, ustalany samodzielnie grafik dający możliwość łączenia pracy ze studiami oraz innymi obowiązkami. W razie konieczności także możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Zaangażowanie czasowe: połowa do pełnego etatu - w zależności od możliwości kandydata.
  • Realny wpływ na kształt firmy, współtworzenie jej.
  • Przestrzeń do przejawiania własnej inicjatywy.
  • Wymianę wiedzy i doświadczeń w obrębie zespołu.
  • Dostęp do szkoleń (wewnętrznych i zewnętrznych).
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Szerokie spektrum zadań umożliwiających intensywną naukę i brak rutyny.
  • Więcej o naszej ofercie dowiedzieć się można pod tym adresem.
Proces rekrutacji:
  • Formularz aplikacyjny  - w ciągu 6 dni roboczych od zgłoszenia postaramy się dać informację zwrotną z wynikami tego etapu.
  • Testy zadaniowe - wysyłane do kandydata zadania adekwatne do tych wykonywanych na stanowisku, mające na celu rzetelne sprawdzenie konkretnych umiejętności. Będziesz mieć okazję pokazać nam, co potrafisz.
  • Ostatnim etapem będzie rozmowa kwalifikacyjna.
  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej (jak wyglądają poszczególnie etapy oraz jak się do nich przygotować) zajrzyj tutaj.

dodane przez Ardeo Sp. z o. o.