Programiści C# poszukiwani !

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród dostawców rozwiązań i usług informatycznych dla tej branży. Od ponad 10 lat realizujemy projekty dla światowych liderów wśród firm kurierskich, narodowych operatorów pocztowych, firm e-commerce, centrów dystrybucyjnych. Znasz języki obce? Lubisz pracę z oprogramowaniem?

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko :

PROGRAMISTA .NET

Miejsce pracy : Zielona Góra

Obowiązki :

·         rozwijanie systemów informatycznych z wykorzystaniem rodziny technologii webowych .NET

·         analiza wymagań i uczestnictwo w zespole projektowym

·         aktywny udział oraz doskonalenie istniejących procesów oraz narzędzi

Wymagania :

·         wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne)

·         praktyczna znajomość technologii .NET Framework 2.0/3.5 i języka programowania C#

·         znajomość Windows Forms i technologii ASP.NET (Web Form, Master Pages, Themes, Ajax)

·         znajomość baz danych SQLServer/Oracle oraz języków SQL (T-SQL, PL/SQL)

·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         umiejętność analitycznego myślenia

·         komunikatywność

·         zaangażowanie i dążenie do osiągania celów

·         samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

·         chęć podnoszenia swoich umiejętności

Mile widziane:

·         warsztat z obróbki/tworzenia grafiki

·         umiejętność projektowania wizulanych interfejsów użytkownika

·         znajomość Entity Framework

Oferujemy:

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         dostęp do nowoczesnych technologii

·         profesjonalne szkolenia

·         pracę w międzynarodowym środowisku

·         udział w ciekawych projektach

·         atrakcyjne warunki pracy

Oferta skierowana jest również do osób z mniejszym doświadczeniem, które swoim zaangażowaniem           i włożonym wysiłkiem w realizację zadań, wspomogą dalszy rozwój naszej organizacji !

XL Możliwości, XL Wyzwań, XL Profesjonalizmu, Xlogics

Prześlij nam swoje CV i krótki list motywacyjny na adres k.przygrodzka@xlogics.eu zamieść w dokumentach  następującą klauzulę: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez XLogics