Front-End Developer Kohana

Lokalizacja:

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Projektowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań w technologii CodeIgniter/Kohana
Tworzenie zaawansowanych systemów i stron zgodnie ze specyfikacją
Tworzenie nowych aplikacji webowych oraz praca nad aktualnie istniejącymi
Tworzenie dokumentacji dla realizowanych projektów

Wymagania:
CodeIgniter/Kohana lub doświadczenie w innych frameworkach PHP5
JQuery, JQuery UI, zaawansowana znajomość JavaSCript
Znajomość Smarty
Znajomość SVN
Doświadczenie w MySQL5
Znajomość podstawowej konfiguracji LAMP
Mile widziana znajomość DataMapper ORM for CodeIgniter
Doświadczenie z aplikacjami J2EE mile widziane
Mile widziane doświadczenie z ElasticSearch

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
Przyjazna atmosfera w pracy

Kraj: Polska

Miasto: Warszawa

Region: Mazowieckie
Warszawa Radom Płock Siedlce Pruszków Ostrołęka Legionowo Ciechanów Otwock Piaseczno Żyrardów Mińsk Mazowiecki Sochaczew Wołomin Mława Ząbki Nowy Dwór Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki Wyszków Marki Piastów Ostrów Mazowiecka Płońsk Józefów Mazowiecki Kobyłka Pionki Sulejówek Pułtusk Gostynin Sokołów Podlaski Sierpc Kozienice Zielonka Konstancin-Jeziorna Przasnysz Garwolin Łomianki Milanówek Grójec Węgrów Brwinów Błonie Szydłowiec Warka Góra Kalwaria Karczew Radzymin Maków Mazowiecki Ożarów Mazowiecki Żuromin Zwoleń Tłuszcz Nasielsk Białobrzegi Łosice Łochów Mszczonów Przysucha Lipsko Iłża Łaskarzew Raciąż Pilawa Skaryszew Żelechów Serock Gąbin Tarczyn Nowe Miasto nad Pilicą Podkowa Leśna Halinów Zakroczym Glinojeck Myszyniec Kałuszyn Drobin Chorzele Wyszogród Różan Mogielnica Kosów Lacki Bieżuń Brok Mordy Wyśmierzyce

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez Dyna Consulting