Młodszy Programista Java

Lokalizacja:

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.).
DahliaMatic Sp. z o.o. należąca do grupa Kapitałowa Infovide-Matrix jest firmą specjalizującą się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:
Osoby, które dołączą do naszego Zespołu będą miały szansę poznać m.in. OAF Oracle Application Framework do których konieczna jest znajomość technologii Java.

WYMAGANIA:

·         znajomość technologii Java jak również ukierunkowanie na rozwój w tej technologii

·         kilkumiesięczne doświadczenie w projektach akademickich wykorzystujące język  programowania Java

·         znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

·         chęć nauki i rozwoju

Mile widziane:
Praktyczna znajomość SQL poparta realizacją projektów w oparciu o bazę danych Oracle, MS SQL Server lub podobnych

OFERUJEMY:

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         możliwość pracy w niepełnym wymiarze

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@dahliamatic.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).'

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

dodane przez Dahlia