Data ważności ogłoszenia: 2013-08-17 23:00

Specjalista ds. PR

Firma HRP Group poszukuje zdolnych, kreatywnych i dynamicznych osób, które będą odpowiedzialne za działania w obszarze PR oraz marketingu internetowego portalu videocastów szkoleniowych.

Doświadczenie:

- min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w obszarze PR (w tym e-PR)

- praktyczne umiejętności kreowania wizerunku organizacji biznesowych w mediach społecznościowych (tj. fora, blogi, portale społecznościowe) potwierdzone odpowiednim portfolio

- praktyczna znajomość profesjonalnych narzędzi e-PR (m.in. biuro prasowe on-line, NPRS, marketing wirusowy)

- umiejętność kreowania nowych rozwiązań w obszarze marketingu, promocji i PR

- umiejętność redagowania tekstów marketingowych i informacji prasowych

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe

- doskonała znajomość branży nowych mediów

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

- znajomość tematyki nowoczesnych technologii

- wysoka kreatywność w działaniu

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Zakres obowiązków:

- realizacja działań w obszarze e-PR oraz marketingu internetowego portalu videocastów szkoleniowych (m.in. budowa społeczności internetowej wokół portalu, zwiększenie rozpoznawalności marki wśród internautów, kształtowanie wizerunku na forach, blogach i w serwisach społecznościowych, zarządzanie kryzysowe)
- współpraca z mediami tradycyjnymi i elektronicznymi
- tworzenie i redagowanie treści materiałów promocyjnych, informacji prasowych

- kreacja i wsparcie działań wizerunkowych firmy

Oferujemy bardzo ciekawą pracę na styku ludzi i nowoczesnych technologii, w kreatywnym zespole oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie kompletnych i przekonujących dokumentów aplikacyjnych.

CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy wysłać na adres:
kariera@hrpgroup.com.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Specjalista ds. PR”.

dodane przez HRP