ADMINISTRATOR SYSTEMÓW EXACT, BCS

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukuje Pracowników  na stanowisko:  ADMINISTRATOR SYSTEMÓW EXACT, BCS
Miejsce pracy: Tarczyn
Nr ref.: ADMINISTRATOR/TARCZYN/0713

Zakres obowiązków:

·         rozwijanie oraz udoskonalanie pracy w systemach Exact, BCS

·         lokalne wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z ww. systemami

·         nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemów

·         udział w projektach prowadzonych przez zewnętrzny Dział IT

·         przygotowanie komputerów dla użytkownika, instalacja ww. aplikacji

·         kontakt z dostawcami usług internetowych

·         praca na pierwszej linii Help Desk w zakresie obsługi powyższych programów

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Informatyka)

·         doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w międzynarodowych strukturach

·         znajomość systemów Exact, BCS

·         znajomość systemu Windows oraz wiedza z zakresu sieci (Windows Server, MS Exchange, LAN, VLAN)

·         mile widziane uzyskane certyfikaty Windows 7

·         znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację

·         innowacyjność, elastyczność, kreatywność, operatywność

·         biznesowa postawa, chęć do pomocy i wsparcia, wysokie umiejętności interpersonalne i „team spirit”

·         prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

·         stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwości rozwoju zawodowego

·         pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jobsplus.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: ADMINISTRATOR/TARCZYN/0713

Prosimy  o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

dodane przez agencjajobsplus