Kierownik Utrzymania Ruchu - Warszawa

Chronos Consulting (www.chronosconsulting.com) jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

twitter.com/coberonchronos
facebook.com/coberonchronos

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych
Zarządzanie zespołem utrzymania ruchu
Zapewnienie sprawności technicznej linii technologicznych, maszyn i urządzeń
Przeprowadzanie akcji konserwacyjnych, przeglądów i remontów
Delegowanie zadań pracownikom

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
Wykształcenie wyższe (elektryka, automatyka lub robotyka)
Znajomość sterowników Siemens Step 5,7
Znajomość języka angielskiego
Uprawnienia SEP E1 min. 1kV
Bardzo dobra organizacja pracy
Bardzo dobra znajomość przepisów BHP

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Kariera w stabilnej firmie
Opieka zdrowotna

Region: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska) na adres : poland@chronosconsulting.com

dodane przez Chronos Consulting