Programista Aplikacji Mobilnych

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej prowadzącej swoją działalność w różnych obszarach IT, poszukujemy: Programista Aplikacji Mobilnych Kraków / Tarnów Kod ref. A/01/13

Dołączając do zespołu będziesz mieć możliwość realizowania ciekawych projektów. Otrzymasz różnorodne wyzwania zawodowe, które umożliwią Ci rozwijanie swoich umiejętności w zespole doświadczonych programistów.

Zadania:

·         aktywne uczestnictwo w planowaniu i tworzeniu nowych projektów

·         prowadzenie projektów

·         współpraca w zespole programistów

Oczekiwania:

·         Min. 2 lata doświadczenia w pracy na platformach mobilnych (Android, IOS, Windows Phone)

·         Bardzo dobra umiejętność programowania w C, C++, Java

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin lub współpraca przy projektach

Nasz Klient zapewnia:

·         Możliwość udziału w rozwijaniu nowych projektów, produktów

·         Możliwość szybkiego rozwoju

·         Pracę w doświadczonym zespole, możliwość nauki od innych

Zaaplikuj!

Aplikacje zawierające CV z kodem referencyjnym (A/01/13) prosimy kierować na adres e-mail: ig@sp.pl

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych.”

dodane przez Strategie Personalne