Data ważności ogłoszenia: 2013-05-03 06:00

Młodszy Analityk Biznesowy

DahliaMatic Sp. z o.o. ( Grupa Kapitałowa Infovide-Matrix), specjalizuje się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk biznesowy

Główne zadania:

  • udział w prowadzonych przez zespół projektach analitycznych i wdrożeniowych systemów informatycznych , w tym: wykonywanie prac analitycznych pod nadzorem starszego konsultanta;
  • dokumentowanie wymagań;
  • testowanie systemu zgodnie z dokumentem specyfikacji systemu;
  • asysta przy testach użytkowników końcowych;

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziani studenci ostatnich lat studiów);
  • znajomość narzędzi informatycznych i chęć rozwoju w tym obszarze;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • mile widziane znajomość zagadnień Customer Relationship Management, narzędzi modelowania UML i procesów biznesowych;
  • komunikacyjna znajomość angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:

·         możliwość rozwoju zawodowego;

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia;

·         pakiet medyczny;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@dahliamatic.pl

dodane przez DahliaMatic