Stażysta Poznań

manBase innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, w związku z rozwojem regionalnego oddziału sprzedaży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Stażysta
Miejsce pracy: Poznań

Stażysta

Zadania:

  • realizacja zadań w dziale sprzedaży

  • sprzedaż usług rekrutacyjnych

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • badanie potrzeb rekrutacyjnych i doradztwo w zakresie rozwiązań

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy takich cech, jak:

  • samodzielność

  • nastawienie na realizację celów

  • komunikatywność

  • chęć rozwoju

Atutem będzie dla nas:

  • znajomość tematyki rekrutacji

  • członkostwo w organizacjach studenckich

  • szkolenia z obszaru kompetencji miękkich

Oferta

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • szkolenia wewnętrzne (sprzedażowe i produktowe)

  • praca w interdyscyplinarnym zespole

  • udział w innowacyjnym przedsięwzięciu na styku HR i IT

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: j.grobelny@manbase.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji' (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922

dodane przez manbase