Data ważności ogłoszenia: 2013-05-10 22:05

Młodszy Konsultant Business Intelligence

DahliaMatic Sp. z o.o. ( Grupa Kapitałowa Infovide-Matrix), specjalizującą się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 Główne zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych przez zespół;
  • Realizacja prac programistycznych od specyfikacji potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia;
  • Doradztwo klientom w zakresie obsługi i użytkowania systemu;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów;

 Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie – preferowane kierunki: Ekonomia/Informatyka (również studenci ostatniego roku);
  • Znajomość tematyki Hurtowni Danych,
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych Oracle / MS SQL
  • Umiejętność praktycznego stosowania nabywanej wiedzy;
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań;

Mile widziane:

  • doświadczenie w korzystaniu z rozwiązań Oracle Business Intelligence ;

   Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  •  Pakiet medyczny;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

praca@dahliamatic.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).'

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

dodane przez DahliaMatic