Data ważności ogłoszenia: 2013-06-28 20:00

Programista

W ramach współpracy z Business Bridge Group firmy działającej m.in. w branży IT, poszukujemy dla naszego partnera kandydatów na stanowisko programisty.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie dodatkowych aplikacji;

  • Bieżące utrzymywanie systemów;

  • Współudział w tworzeniu złożonych mechanizmów programistycznych;

  • Udział w przygotowaniu specyfikacji technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie poparte fragmentami kodów;

  • Znajomość PHP + MySQL;

  • Znajomość HTML + CSS;

  • Podstawowa znajomość PYTHONA;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów;

  • Dokładność;

  • Prawo jazdy kat. „B”;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Dodatkowe atuty:

  • HTML5 + CSS 3;

  • JQUERY + JAVASCRIPT;

  • MSSQL, POSTGRESQL;

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy również za granicą.

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Telefon, komputer;

  • Szkolenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim na adres rekrutacja.cel@gmail.com z tytułem PROGRAMISTA.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas CV. Firma Business Bridge Group kontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udziela bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informuje o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o dopisanie w treści CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL