Data ważności ogłoszenia: 2013-03-28 23:00

ANALITYK/KONSULTANT ds. WDROŻEŃ SYSTEMÓW DO PLANOWANIA, BUDŻETOWANIA, CONTROLLINGU I ANALIZ

Firma BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. (www.bi-pro.pl) wdrażająca nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorstw klasy Business Intelligence oraz Corporate Performance Management zatrudni analityka/konsultanta ds. wdrożeń systemów informatycznych do planowania, budżetowania, controllingu i analiz PROPHIX i TARGIT.

Zakres obowiązków:

• identyfikacja i analiza potrzeb klientów, uzgodnienia projektów modeli controllingowych we współpracy z pracownikami klienta,

• doradztwo dla klienta w zakresie przyjęcia określonych rozwiązań controllingowych,
• projektowanie struktur modeli controllingowych w specjalistycznych aplikacjach,

• szkolenia i konsultacje dla użytkowników z zakresu obsługi i rozwoju wdrożonych systemów i modeli controllingowych,
• przygotowywanie i prowadzenie prezentacji rozwiązań controllingowych dla potencjalnych klientów.

Oczekujemy:

• minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku controllera/planisty/analityka i/lub udział w projektach tworzenia systemów planowania, budżetowania i controllingu, we wdrożeniach lub obsłudze aplikacji klasy BI/CPM,
• wiedzy ekonomicznej w zakresie controllingu oraz dobrej znajomości obsługi Excel,
• podstawowej znajomości języka angielskiego (korzystanie z dokumentacji),
• dobrej komunikatywności, dużej kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
• dyspozycyjności (okazjonalne krótkie zazwyczaj 1-2 dniowe 2-3 razy w miesiącu wyjazdy krajowe do klientów),

• mile widziane: znajomość systemów Prophix lub Targit, doświadczenie w pracy w charakterze specjalisty/konsultanta ds. wdrożeń systemów informatycznych oraz doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Microsoft SQL Server Business Intelligence (Analysis/Integration/Reporting Services) i umiejętność posługiwania się językami SQL i MDX.

Zapewniamy:

• udział w ciekawych przedsięwzięciach związanych z wdrażaniem systemów informatycznych klasy BI/CPM,
• dostęp do najnowocześniejszych narzędzi klasy BI/CPM,
• możliwość zdobycia cennych doświadczeń przy współpracy z doświadczonymi specjalistami, szkolenia i rozwój,
• solidne wynagrodzenie (podstawa + premia za realizowane zadania),
• elastyczny system czasu pracy i przyjazną atmosferę,
• miejsce pracy – Wrocław, ul. Mydlana.

CV wraz ze zdjęciem i krótkim listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: biuro@bi-pro.pl z dopiskiem w temacie 'Analityk/Konsultant'.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

dodane przez bi-pro