Microsoft .NET Developer

Strona www: itsg.com.pl
Lokalizacja:

Pracujemy dla czołowych polskich firm, głównie z branży finansowej, energetycznej, medycznej oraz farmaceutycznej. Opracowaliśmy autorskie systemy klasy workflow, CRM, a także systemy wsparcia sprzedaży oraz zarządzania efektywnością. Nasi Klienci chętnie powierzają nam kolejne projekty doceniając sprawną współpracę i nasz profesjonalizm.

Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Rodzaj zatrudnienia: Praca

Zakres stanowiska/Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Microsoft .NET Developer będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój aplikacji ASP .NET MVC (C#).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne / ostatni rok studiów.
  • Praktyczna znajomość platformy .NET.
  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu ASP .NET i/lub ASP .NET MVC (C#).
  • Dobra znajomość języka C#.
  • Dobra znajomość programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Microsoft Visual Studio
  • Znajomość  HTML, Javascript
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL oraz języka T-SQL.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach dla czołowych polskich firm
  • Rozwój warsztatu zawodowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu
  • Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca zdalna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Idealny kandydat to osoba posiadająca umiejętności analityczne oraz łatwość w ocenie i podejmowaniu decyzji. Osoba, która łatwo adaptuje się do nowych warunków, posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, pasję i energię do pracy.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@itsg.com.pl

dodane przez itsupportgroup