Specjalista ds. Obsługi Klienta

Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Promedica24 zapewnia opiekę ludziom starszym i ich rodzinom oraz rekrutuje wyspecjalizowany personel medyczny dla placówek publicznej i prywatnej służby zdrowia w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań Promedica24. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kontraków

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca realizacja przypisanych kontraktów;
  • Dobór opiekunek do kontraktów i koordynowanie procesu obsadzenia kontraktów;
  • Stały kontakt z Klientem oraz Partnerami biznesowymi (w języku niemieckim);
  • Organizacja wymian oraz wyjazdów opiekunek;
  • Ścisła współpraca  z koordynatorami po stronie polskiej oraz niemieckiej.

Jeśli spełniasz wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie)  - wymagane;
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów - będzie plusem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne.

To jesteś osobą, której szukamy!
Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznej firmie na samodzielnym stanowisku;
  • Realny wpływ na rozwój organizacji;
  • System szkoleń wewnętrznych;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : a.mordak@promedica24.pl z dopiskiem „PCM – Białystok” do dnia 10 grudnia 2012 r. Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807),przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”

dodane przez Promedica24