Monter samochodowej instalacji gazowej (lpg)

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji gazowych LPG w samochodach, obsługa i naprawa instalacji gazowych LPG; ; Wymagane umiejętności: uprawnienia do montażu i naprawy instalacji LPG;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2013-12-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-23 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24060@StPr/12/1001

KONTAKT
Firma: P.p.h.u. "fergopol" paweł kowalczyk
Adres: Wojska Polskiego 14, 42100 Kłobuck
Telefon: 697 567 058, 34 317 25 01
Faks: 34-310 01 29
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, uprawenienia do montażu LPG; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kowalczyk Paweł

źródło: EURES