Doradca Klienta w placówkach sieci marketów- Suwałki

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Dokładność i rzetelność
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż oraz efektywne pozyskiwanie Klientów
  • Bezpośrednia, profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • Udział w akcjach promocyjnych
  • Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Banku

Firma oferuje:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w rozwijającej się organizacji
  • Możliwość awansu

Zainteresowanych bardzo proszę o przesyłanie aplikacji z klauzulą wyrażającą zgodnę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: emilia.miszewska@meritumbank.pl

dodane przez mer7823