Kierownik Działu Konstrukcyjnego

Lokalizacja:

W imieniu naszego Klienta polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy do Działu Konstrukcyjnego samodzielnej osoby na stanowisko:
woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

Nadzorowanie i realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach

Koordynacja prac działu konstrukcyjnego

Planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych

Analiza danych i przygotowywanie założeń technologicznych

Współpraca z kierownikami innych komórek organizacyjnych

Opracowywanie dokumentacji projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na bazie produktów poliuretanowych

Doświadczenie w optymalizacji i zarządzaniu procesem produkcyjnym

Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem AutoCad i Inventor 3D

Znajomość technologii obróbki metalu i rozkroju blach

Znajomość języka angielskiego na co najmniej średnim poziomie

Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Udział w ciekawych, niestandardowych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres e-mail: kdk-10-12[at]notio.pl

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę  na  pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych NOTIO z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy NOTIO oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

dodane przez NOTIO PPA