Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. do swojego oddziału w Szczecinie poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji Nr referencyjny: SRS/2012.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne realizowanie kontraktów w ramach pracy tymczasowej,
  • bieżąca współpraca z aktualnymi Klientami Agencji w zakresie realizowanych projektów,
  • współuczestniczenie w procesach rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • współpraca z działem sprzedaży w ramach ustalania stawek i dostępności personelu o odpowiednich kwalifikacjach.

Wymagania:

  • mile widziane roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych - zdobyte w agencji pracy tymczasowej / doradztwa personalnego,

·         wykształcenie wyższe lub student zaoczny (socjologia, psychologia, ekonomia),

  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego (w temacie email proszę wpisać nr referencyjny 'SRS/2012') na adres rekrutacja@ksservice.eu .

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

dodane przez ksservice