Młodszy Konsultant SAP HR - Katowice

Lokalizacja:

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach w zakresie integracji systemów informatycznych SAP HR oraz outsourcingu kadrowo-płacowego. W związku z szybkim rozwojem w Polsce oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Konsultant SAP HR.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne uczestnictwo w nadzorowaniu funkcjonowania systemów SAP HR po starcie produkcyjnym
  • rozwiązywanie bieżących problemów systemowych
  • udzielanie konsultacji z zakresu rozwiązań systemu SAP HR
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • udział przy wdrożeniach systemów dla klientów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (obowiązkowo)
  • dodatkowym atutem (nie jest wymagane) bedzie doświadczenie w pracy z systemem SAP HR – moduły PY oraz TM
  • samodzielność, umiejętność planowania i organizacji swojej pracy
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem, komunikatywność
  • zdolność do skutecznego radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych
  • mile widziana znajomość podstaw prawa pracy oraz zasad rozliczania wynagrodzeń

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole konsultantów SAP w międzynarodowej firmie
    w centrum Katowic
  • interesujące i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • udział w projektach dla klientów polskich oraz zagranicznych
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju oraz rozszerzania kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (kurs j. angielskiego, prywatna opieka medyczna, dostęp do usług fitness)

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdują się na stronie internetowej:

CV i list motywacyjny w języku angielskim prosimy przesłać na adres e-mail:

career.pl@ngahr.com

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".