Pracownik Międzynarodowego Centrum Serwisowego HR, język niemiecki, angielski - Katowice

Lokalizacja:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dla działów HR. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie Outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla HR. W związku z szybkim rozwojem w Polsce oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Międzynarodowego Centrum Serwisowego HR, język niemiecki, angielski.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kontakty z pracownikami i kadrą kierowniczą międzynarodowej Korporacji
  • odbieranie i analizę zgłoszeń pracowników
  • rozwiązywanie problemów związanych z zagadnieniami kadrowo-płacowymi
  • wsparcie zespołu kadrowo-płacowego
  • obsługę aplikacji SAP HR

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • kompetencje językowe zdobyte za granicą mile widziane
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą, twórczą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie w samym centrum Katowic
  • interesujące i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz poszerzania kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (kurs j. angielskiego, prywatna opieka medyczna, dostęp do usług fitness)

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdują się na stronie internetowej:

CV i list motywacyjny w języku polskim oraz wybranym języku obcym prosimy przesłać na adres e-mail:

career.pl@ngahr.com

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".