Kierowca autobusu - konduktor

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: przewóz pasażerów, biletowanie podróżnych, rozliczanie utargów biletów; ; Wymagane umiejętności: świadectwo kwalifikacji na przewóz osób; prawo jazdy kat. D; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-03 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 14220@StPr/12/0270

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo komunikacji samochodowej w przasnyszu
Adres: Szosa ciechanowska 4, 06300 Przasnysz
Telefon: (29) 752-67-41
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: brak; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Rykowska Bożena

źródło: EURES