Kierowca samochodu dostawczego

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: rozwóz pieczywa i wyrobów cukierniczych; ; Wymagane umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-08 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30620@StPr/12/1129

KONTAKT
Firma: Piekarnia "jaśmin" jan nawrocki i spółka, spółka jawna
Adres: POLI GOJAWICZYŃSKIEJ 9, 62500 Konin
Telefon: 63 244 11 72
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV,skierowanie; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Nawrocka Ilona

źródło: EURES