Kierowca busa

Region: lubuskie

Zakres obowiązków: - wg zawodu; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kat.B; Inne wymagania: staż pracy w zawodzie min. 5 lat; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 2012-08-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 08110@StPr/12/1201

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo wielobranżowe syrexpol
Adres: Kujawska 2, 68200 Żary
Telefon: 068 374 20 88
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV z załącznikami; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Syrek-Sądej Małgorzata

źródło: EURES