Mechanik samochodów ciężarowych

Region: opolskie

Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, praca w godz. 8-16; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kategorii C; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 4,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16610@StPr/12/2941

KONTAKT
Firma: Truckport sp. z.o.o
Adres: Kamienna 2, 49120 Dąbrowa
Telefon: 693 023 051
E-mail: grzegorz@truckport.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: -- --; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Zaczek Grzegorz

źródło: EURES