Kasjer -sprzedawca

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów, wykładanie towarów; Inne wymagania: wykształcenie średnie kierubkowe mile widziane, doświadczenie w handlu w marketach mile widziane; Typ wykształcenia: handlowe

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 950.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 2012-08-15 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-20 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 28080@StPr/12/0552

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie, Wiszniewska Ewa telefon: 89 752 55 57 email: ewa.wiszniewska@up.ketrzyn.pl Limanowskiego 1, 11400 Kętrzyn
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy + CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES