Dyspozytor informacji drogowej

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, pełnienie dyżurów przy zimowym utrzymaniu dróg (6 osób - Elbląg, 6 osób- Pasłęk); ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: OBSŁUGA KOMPUTERA, CB RADIA, OBSŁUGA FAXU, PRACA POPOŁUDNIOWO - NOCNA!!!; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
Wynagr. maksymalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 06/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/10/2012
Liczba stanowisk: 12
Krajowy nr ref.: 28610@StPr/12/1343

KONTAKT
Firma: Elegance monika zaborowska
Adres: Paderewskiego 10, 15349 Białystok
Telefon: 886-912-502
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Oferta Otwarta (6 OSÓB - ELBLĄG, 6 OSÓB - PASŁĘK) KONTAKT MAILOWY, CV PRZESŁAĆ NA E-MAIL: t.zaborowski@wp.pl (z dopiskiem w temacie jaka miejscowość Elbląg, czy Pasłek); Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Zaborowski Tomasz

źródło: EURES