Laborant/ka

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Badanie właściwości fizykochemicznych surowców i wyrobów gotowych w miejscu pobrania i w laboratorium, analiza wyników badań laboratoryjnych, prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań, obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych.; ; Wymagane umiejętności: obsł.komp.-MS OFFICE; doświadczenie w branży - wymagane; Inne wymagania: Osoby z wykształceniem średnim chemicznym, 3 letnie doświadczenie w laboratorium chemicznym - pobieranie próbek, prowadzenie analiz. Badanie właściwości fizykochemicznych surowców i wyrobów gotowych w miejscu pobrania i w laboratorium, analiza wynik; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,300.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 20/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30640@StPr/12/1948

KONTAKT
Firma: Exide technologies s.a.
Adres: GDYŃSKA 31/33, 61016 Poznań
Telefon: -
E-mail: rekrutacja@eu.exide.com
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Cv, list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Walczak Anna

źródło: EURES