Wychowawca kolonii

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie: minimum średnie; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Wymagania wobec kandydatów: Odpowiednie warunki zdrowotne -Predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą; uprawnienia: - Ukończenie kursu przygotowawczego dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży; Zakres czynności: 1.Wychowawca sprawuje opiekę nad grupą dzieci odpowiada za ich bezpieczeństwo, wygląd, higienę, zdrowie i wychowanie. 2.Jest bezpośrednim opiekunem i organizatorem czasu powierzonych mu dzieci, 3.Współpracuje ściśle z zatrudnioną opieką medyczną, przeprowadza codzienne obserwacje stanu zdrowia i samopoczucia dzieci. 4.Posiada podstawowe wiadomości i umiejętności w dziedzinie prowadzenia zajęć rekreacyjno sportowych. PRACA NA TERENIE OŚRODKÓW KOLONIJNYCH NA TERENIE POLSKI; praca wychowawcy na koloniach dla dzieci w wieku 7-15 lat, 1 turnus trwa 10 dni, kolonie w różnych miejscowościach w Polsce, oprócz wynagrodzenia zwrot kosztów dojazdu i ubezpieczenie;; ; Wymagane umiejętności: wychowawca kolonijny; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 0
Zapewnienie zakwaterowania
Zapewnienie wyżywienia

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 10/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 09/08/2012
Liczba stanowisk: 30
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1580

KONTAKT
Firma: Robert sajnaj - lutur
Adres: FABRYCZNA 15/11, 20080 Lublin
Telefon: 606 710 122,
E-mail: lutur@op.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV na mail: lutur@op.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bucińska Magdalena

źródło: EURES