Recepcjonista

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: OBSŁUGA GOŚCI, MELDOWANIE, WYSTAWIANIE FAKTUR; Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE O KIERUNKU HOTELARSKIM LUB WYŻSZE - TURYSTYKA LUB EKONOMIA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU DOBRYM ORAZ MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 02/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 03/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28610@StPr/12/1332

KONTAKT
Firma: Hotel żuławy szczygieł lucyna
Adres: Królewiecka 126, 82300 Elbląg
Telefon: 055-234-57-11
Faks: 552329500
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: brak; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kolator Izabela

źródło: EURES