Nauczyciel przedmiotów zawodowych

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Nauczanie w szkole średniej przedmiotów zawodowych z uprawnieniami konwencji STCW.; ; Wymagane umiejętności: pedagogiczne; Inne wymagania: Wymagania wykształcenie wyższe pedagogiczne morskie, staż pracy min. 3 lata , uprawnienia morskie zgodnie z konwencją STCW. Kontakt osobisty: ul. Wyzwolenia 8, Gdańsk; Typ wykształcenia: pedagogiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,300.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 10

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 08/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2815

KONTAKT
Firma: Zespół szkół morskich w gdańsku
Adres: Wyzwolenia 8, 80537 Gdańsk
Telefon: .
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania wykształcenie wyższe pedagogiczne morskie, staż pracy min. 3 lata , uprawnienia morskie zgodnie z konwencją STCW. Kontakt osobisty na ul. Wyzwolenia 8 Gdańsk,; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Zespół szkół Morskich X

źródło: EURES