Mechanik maszyn rolniczych

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: naprawa ciągników rolniczych oraz sprzętu rolniczego; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe

Termin składania podań: 30/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 30/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28060@StPr/12/0644

KONTAKT
Firma: Zakład usług motoryzacyjnych juchniewicz s.c.
Adres: PARTYZANTÓW 16, 11520 Ryn
Telefon: +874218280
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Juchniewicz Ewa

źródło: EURES