Pracownik budowlany

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: kładzenie glazury, ocieplanie budynków jenorodzinnych, szpachlowanie,kładzenie regispów; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na budowie: szpachlowanie,glazura,ocieplanie. Kontakt tel. w celu umówienia się na spotkanie.; Typ wykształcenia: budowlane

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
Wynagr. maksymalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40
Pokrycie kosztów podróży

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 31/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28070@StPr/12/1044

KONTAKT
Firma: Firma ogólnobudowlana "pod dachem" łukasz markowski
Adres: Iława , 14200 Iława
Telefon: 795-542-225
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Markowski Łukasz

źródło: EURES