Kontroler jakości

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: -Stabilna praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, -Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, -Możliwość rozwoju zawodowego poprzez profesjonalne szkolenia, -Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres tczew@metalbark.pl, -Kontakt na terenie zakładu pracy z p. Mariuszem Sągol, tel. 58-532-81-74, -Wynagrodzenie do ustalenia, w zależności od kwalifikacji.; ; Wymagane umiejętności: znajomość rysunku technicznego; Inne wymagania: Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych, Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością ISO 9001.; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
Wynagr. maksymalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 27/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 27/07/2012
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 22140@StPr/12/0859

KONTAKT
Firma: Metalbark p.p.u zbigniew barłóg zakład pracy chronionej
Adres: Rokicka 14, 83100 Tczew
Telefon: 58-532-81-74
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Sągol Mariusz

źródło: EURES