Data ważności ogłoszenia: 2012-08-14 00:00

Operator koparki / konserwator

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prace ziemne-koparko-ładowarka; w okresie zimowym lub przy braku prac ziemnych -prace konserwatorskie w gospodarstwie; ; Wymagane umiejętności: kurs prawa jazdy kategorii B; kurs operator koparki;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 14/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 24/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28140@StPr/12/0878

KONTAKT
Firma: Kamila walkowska syriusz usługi gabinet weterynaryjny
Adres: Perkoza 5, 11034 Tomaszkowo
Telefon: 603-619-272
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: wstępny kontakt telefoniczny; uprawnienia operatora koparki oraz prawo jady kat. B; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Walkowska Kamila