Data ważności ogłoszenia: 2012-08-31 00:00

Fakturzysta

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wprowadzanie faktura do komputera i systemu sklepowego; ; Wymagane umiejętności: Obsługa komputera; Inne wymagania: Doświadczenie jako fakturzystka 6 do 12 m-cy. Kontakt osobisty: (cv+zdjęcie, list motywacyjny, kserokopie świadectw pracy i kserokopia świadectwa szkolnego,kursów, szkoleń książeczka sanepidowska) do działu kadr od poniedziałku do piątku w godz. 7:; Typ wykształcenia: informatyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
Wynagr. maksymalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 31/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 25/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28070@StPr/12/1012

KONTAKT
Firma: Araol sp. z o.o.
Adres: Dąbrowskiego 21, 14200 Iława
Telefon: 089-644-88-62
E-mail: kadry.ilawa@intermarche.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Lewandowska Małgorzata

Komentarze
Ostatnie:
14.02.2013 21:10
Dodał(a): ~obywatel
To chyba qurwa muzeum ofert. Potrzbny kustorz a nie fakturzysta.