Data ważności ogłoszenia: 2012-08-23 00:00

Magazynier

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: praca fizyczna w hurtowni spożywczej, rozwożenie towaru do okolicznych sklepów; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy B; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 23/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 23/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28060@StPr/12/0630

KONTAKT
Firma: "pakrom" spółka jawna d.i j.romejko
Adres: Suwalska 25, 11500 Giżycko
Telefon: +48 602625298
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Romejko Jerzy

Komentarze
Ostatnie:
19.08.2013 17:34
Dodał(a): ~Jerzy B.
kto w ogóle zarządza tym portalem ??? chyba jakiś gamoń, jak może być termin rozpoczęcia pracy 27.07.13, a składanie ofert do 23.08.13