Dziennikarz portalu internetowego - branża narciarska

Strona www: ski360.pl
Forma zatrudnienia: inny

Poszukujemy osób chętnych do redagowanie tekstów, zarówno na podstawie własnego doświadczenia jak i zestawów prasowych dostarczanych przez biura prasowe jak i z relacji imprez narciarskich, wydarzeń ze świata sportu, artykułów własnego pomysłu itd. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, ważne, żeby kręciło Was narciarstwo.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie i redakcję portalu narciarskiego
  • samodzielne redagowanie tekstu
  • koordynację działań osób zaangażowanych w projekt i respektowanie terminów

Wymagania:

  • wiedza merytoryczna z zakresu narciarstwa i sportów zimowych
  • umiejętność koordynacji działań oraz prowadzenia nadzoru merytorycznego nad projektem
  • umiejętność zredagowania tekstu (styl, poprawność językowa)
  • doskonała znajomość obsługi komputera
  • minimum roczne doświadczenie w redagowaniu treści
  • umiejętność aktywnego pozyskania źródeł informacji
  • znajomość branży internetowej
  • lekkie pióro
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wyjazdu na imprezy / event-y narciarskie
  • ciekawą pracę w Rzeszowie (możliwa praca zdalna)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV i LM prosimy wysyłać na adres:

praca@ski360.pl