SPECJALISTA DS. ODWIERTÓW - warmińsko-mazurskie

Strona www: WWW.HRK-REC.PL
Forma zatrudnienia: inny

HRK Real Estate & Construction jest częścią Grupy HRK. Grupa HRK posiada oddziały w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Obecnie poszukuje osób na stanowisko SPECJALISTA DS. ODWIERTÓW.

OBOWIĄZKI:

  • rekomendacja, implementacja, rozwój programów oraz planów odwiertów poszukiwania gazów łupkowych prowadzonych przez firmę na terenie polski
  • prowadzenie zaawansowanych odwiertów zgodnych z polityką i planami firmy oraz w zgodzie z lokalnym prawem i przy zachowaniu właściwych praktyk i procedur
  • zapewnienie poprawnej komunikacji między działami projektowymi i wykonawczymi
  • ciągły nadzór nad bezpieczeństwem pracowników oraz sprzętu
  • zapewnienie wysokich standardów pracy zgodnych z regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska
WYMAGANIA:

  • Minimum 10 lat doświadczenia związanego z prowadzeniem odwiertów w branży Oil&Gas
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane :Inżynieria Naftowa i Gazownicza lub Górnictwo i Geologia
  • Posiadanie uprawnień Kierownika Ruchu Zakładu
  • Obsługa programów i aplikacji komputerowych związanych z branżą
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
FIRMA OFERUJE:

  • ciekawe i wymagające projekty na teranie całego kraju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

DE.42.MMN@hrk.pl