Obsługa sklepu internetowego

Przedstawiciel firmy Bitdefender w Polsce - MarkenFirma Marken aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju.Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę.

Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.
www.bitdefender.pl
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Obsługa sklepu internetowego
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Obsługi sklepu internetowego będzie należało:

  • obsługa zamówień sklepu internetowego,
  • kontakt z klientem – telefoniczny i mailowy, wyjaśnianie ich wątpliwości, doradztwo, przyjmowanie ewentualnych reklamacji,
  • zasilanie magazynu sklepu towarem,
  • wystawianie faktur sprzedaży oraz faktur korygujących,
  • rozliczanie płatności,
  • rozliczanie wydanego towaru z magazynu sklepu internetowego,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • znajomość obsługi pakietu Office;
  • znajomość programu z modułem magazynu;
  • znajomość zasad wystawiania dokumentów magazynowych – WZ, PZ, MM, RW, FV, FKOR, FZ, FZKOR;
  • podstawowa znajomość systemu logistycznego;
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami;
  • aktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • znajomość programu Comarch OPTIMA
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości,

W zamian zapewniamy:

  • dogodne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • interesującą pracę w dynamicznym zespole,
  • pracę na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: anna.ps@marken.com.pl

dodane przez Marken