Kosztorysanst instalacji sanitarnych / elektrycznych

Opis stanowiska: Zatrudnimy absolwenta inżynierii środowiska (instalacje sanitarne i elektryczne) lub inżynierii elektrycznej (instalacje elektryczne i elektro – energetyczne) do prac związanych z kosztorysowaniem instalacji dla inwestycji budowlanych.

Obowiązki:

-sporządzanie, sprawdzanie i poprawianie przedmiarów i kosztorysów

-weryfikacja formalno – prawna dokumentacji budowlanej i przetargowej

-weryfikacja protokołów odbioru, faktur i rozliczeń po zakończeniu robót budowlanych

Wymagania:

-znajomość prawa budowlanego, zasad kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych

-doświadczenie

-znajomość programów do kosztorysowania

-znajomość oprogramowania CAD

-bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych EXCEL

-posiadanie programu Norma będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-możliwość rozwoju zawodowego w zakresie kosztorysowania i funduszy unijnych

-pracę w zespole specjalistów ds. budownictwa, ekonomii i funduszy unijnych

dodane przez euro.most