Data ważności ogłoszenia: 2015-12-10 05:00

Specjalista ds. Sprzedaży - Philip Morris

Nasz Klient jest wiodącym w swojej branży producentem i dystrybutorem wyrobów, które są liderami rynku oraz uznanym od wielu dziesięcioleci pracodawcą na arenie międzynarodowej. Ponadto Nasz Klient wielokrotnie zdobywał laur Pracodawcy Roku. Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta wyróżniających się osób na stanowisko:

Oferujemy:
 Pracę dla światowego lidera z branży FMCG
 Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
 Perspektywy rozwoju w różnych działach firmy
 Szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
 Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
 Umowę o pracę na pełny etat oraz stałe, konkurencyjne wynagrodzenie 3800 brutto
 Atrakcyjne benefity pracownicze
 Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad

Opis stanowiska:
 Osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie
 Odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów oraz za informację handlową w punktach detalicznych
 Budowanie relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania:
 Preferowane wyższe wyksztalcenie (lub w trakcie studiów)
 Duża motywacja i zorientowanie na działanie
 Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
 Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży FMCG
 Pełna dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)
 Znajomość obsługi komputera (MS Office)
 Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
Kandydatów prosimy o rejestrację na stronie: http://lkk.pl/rejestracja_kandydata.php?id_oferty=506

dodane przez LKK