Data ważności ogłoszenia: 2015-10-31 22:25

Specjalista ds. analizy językowej z j. japońskim

Miejsce pracy: Gdańsk
Typ umowy: Umowa o pracę

Zadania:

·         Odsłuchiwanie japońskojęzycznych nagrań oraz zapisywanie ich w przeznaczonym do tego programie

·         Współpraca z innymi działami w firmie

·         Przestrzeganie ustalonych terminów

Wymagania:

·         Biegła znajomość j. japońskiego (native speaker)

·         Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B2)

·         Zainteresowanie bieżącymi trendami językowymi

·         Mile widziana umiejętność rozróżniania poszczególnych dialektów

·         Umiejętność sprawnej obsługi komputera

·         Szybkie przyswajanie nowych programów

Oferujemy:

·         Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pakiet benefitów

·         Codzienną pracę z wykorzystaniem języków obcych

·         Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: joanna.filus@pl.manpowergroup.com

dodane przez Manpower