Obsługa klienta niemieckojęzycznego w obszarze IT

Obowiązki:

·         Kompleksowa obsługa klienta w języku niemieckim i angielskim

·         Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów

·         Rozwiązywanie zaistniałych problemów z obszaru IT

·         Rozpatrywanie reklamacji

·         Rejestrowanie zgłoszeń w systemie

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka niemieckiego

·         Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

·         znajomość środowiska Windows oraz MS Office

·         łatwość nawiązywania kontaktów

·         pozytywne nastawienie oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·         możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         elastyczne godziny pracy

·         liczne szkolenia oferowane przez firmę

Aplikacje w formie CV prosimy nadsyłać na adres mailowy: agnieszka.kurzeja@pl.manpowergroup.com

dodane przez agnieszka.kurzeja